Informatsioon

Renditingimused

 1. Rendileping kehtib alates sõlmimisest kuni sõiduki tagastamiseni lepingus märgitud tagastamiskohta ja -ajal pretensioonide puudumisel. Pretensioonide korral aga kuni pretensioonide lahendamiseni.
 2. Rendipäeva pikkus on 24 tundi.
 3. Kütus ei sisaldu rendihinnas. Sõiduk antakse rentnikule üle täis paagiga ja rentnikul on kohustus tagastada sõiduk täis paagiga. Kui seda ei ole tehtud on rentnik kohustatud tasuma puuduoleva kütuse eest 1,5 kordse turuhinna iga puuduva liitri kohta ja tankimistasu 10€. Valesti tangitud kütusest tekitatud kahju korvab rentnik.
 4. Käesolev leping jõustub allkirjastamisest ja lõppeb sõiduki tagastamisega pretensioonide puudumisel.
 5. Autot saab rentida vähemalt 20 aastane 1 aastase juhistaaziga isik.
 6. Tagatisraha alates 150.- EUR.
 7. Kaskokindlustuse omavastutus (Kasko olemasolul) on sõiduautodel 300.- EUR ja väikebussidel / kaubikutel 400.- EUR
 8. Hinnad kehtivad sõidukite väljastamisel ja tagastamisel aadressil Suur-Sõjamäe 35b Tallinn tööpäeviti 9:00-19:00, laupäeval 9:00 – 15.00. Enne kella 9:00 ja peale 19:00 lisandub hinnale 13.- EUR.
 9. Tallinna piires auto kohaletoomine ja äraviimine 13.- EUR.
 10. Sõiduk antakse rentnikule täis paagiga, tagastada tuleb samuti täis paagiga.
 11. Sõiduk antakse üle puhtana. Välipesu ja sisekoristus on rendihinna sees. Juhul kui sõiduk vajab keemilist puhastust, tuleb rentnikul tasuda keemilise puhastuse eest 100.- EUR.
 12. Kõik sõiduki puudused on Rendileandjal fikseeritud ja pildid on arhiveeritud. Sõiduki üleandmisel-vastuvõtmisel tehakse pilti odoometri näidust ja vajadusel puuduste pildid.
 13. Sõiduki viimine teiste riikidesse ilma Rendileandja nõusolekuta, on keelatud. Trahv kuni 1000 EUR.
 14. Rendiperioodil saadud trahvid kuuluvad sissenõudmisele ka tagantjärgi. Trahvid, millest rendileandjat ei teavitatud, nõutakse hiljem sisse kahekordselt.
 15. Rendiautos on keelatud suitsetada ja tarbida alkoholi. Keelu eiramisel trahv 200.- EUR.
 16. Renditeenuste eest tasumine toimub enne rendiperioodi algust, kui eelnevalt ei ole teisiti kokku lepitud.

Kasulik info

Sõiduautod

Pakume rendile erinevas suuruses ja klassis sõiduautosid. Sõiduki valimiseks minge leheküljele Autod ja hinnad. Meie autopargis on nii väiksemaid, kompaktseid autosid kui ka preemium, - luksusklassi autosid.

Väikekaubiku rent

Väikekaubik või nagu seda rahvakeeles nimetatakse „pirukaauto“ – on ideaalne lahendus kiireks kaubaveoks linnas või väljaspool linna. Seda kompaktset, manööverdusvõimelist ja sealjuures ruumikat tarbeautot kasutatakse erinevatel eesmärkidel: see võib olla kolimine, kaubavedu, väikesemõõtmeline veos ja nii edasi. Mitte iga üksikisik või organisatsioon ei vaja pidevalt tarbeautot ja kõnealuse sõiduki omandamine on õigustatud ainult siis, kui Te tegelete pidevalt vedudega, mistõttu kaubiku rent on väga populaarne ja nõutud teenus. Selline masin mahutab kuni 600 kg kaaluva veose, seda on lihtne kasutada, peale- ja mahalaadimine on väga lihtne ning see tarbib vähe kütust. Kasutades Ariavtorendi kõige soodsamaid kaubiku rendipakkumisi, lahendate Te veose kiire ja ohutu kohaletoimetamise probleemi.

Kaubiku rentimine on võimalik erinevateks perioodideks – ühest päevast kuni kuue kuuni. Meie autod on saadaval nii üksikisikutele kui ka mistahes organisatsioonidele. Sõiduki valimiseks minge leheküljele Autod ja hinnad.

Tarbesõidukid

Arendi.ee pakub kaubikute ja väikebusside renti ilma juhita. Olles rentinud meilt kaubaveoks auto, võite olla kindel selle ohutuses. Saate määrata marsruudi ja sõiduaja ilma sekelduste ja lisakulutusteta. Te saate igal ajal kasutada meie autosid, mõtlemata remondile ja kindlustusele, mis võimaldab teil keskenduda oma ärile või tegeleda muude asjadega.

Arendi.ee – Teie usaldusväärne partner, meie sõidukitel saab teie väärtuslik veos õigeaegselt kohale toimetatud, ja mis kõige tähtsam – ohutult ja usaldusväärselt.

Rent on võimalik erinevateks perioodideks – ühest päevast kuni kuue kuuni. Meie autod on saadaval nii üksikisikutele kui ka mistahes organisatsioonidele. Sõiduki valimiseks minge leheküljele Autod ja hinnad.

NB! Teie transpordiprobleemide kvaliteetseks lahendamiseks oleme valmis aitama Teil leida optimaalse kandevõime ja mahutavusega auto.

Rendiauto vastuvõtmine

Rendiauto vastuvõtmisel veenduge, et see töötab korralikult, probleemide avastamise korral või kui auto ei vasta broneeringule, teavitage sellest viivitamatult ARENDI.EE töötajat. Meie ettevõtte esindaja aitab teid ja annab vajalikud juhised. Vajadusel annab ARENDI.EE lisateenusena teie kasutusse navigatsiooniseadme, mis aitab teil sõita harjumatul territooriumil. Auto kohaletoimetamise teenus on võimalik lisatasu eest eelneval tellimisel.

Auto kasutamine

Autot saab kasutada ainult piirkonnas, mis on täpsustatud auto rendilepingus. Auto kasutamine väljaspool lepingus näidatud piirkonda tuleb kooskõlastada Rendileandjaga. Luba autoga teistesse riikidesse sõitmiseks võib sõltuda asjaolust, kas see tingimus sobib ettevõttele, mis pakub autorendi teenust, samuti sõiduki klassist. Juhul kui on lubatud sõita teistesse riikidesse, märgib ARENDI.EE ära lubatud sihtkohad ja kinnitab luba piiri ületada. Rendiauto kasutamisel ootame me heaperemehelikku ja õiget ümberkäimist sõidukiga. Ärge kasutage autot sobimatute teeolude korral, liiklemispiiranguga aladel ning samuti ärge rikkuge parkimiseeskirju. Kõigi nõudmiste puhul, mis me omalt poolt esitame, juhindume seadusandlusest, auto rendilepingust ja auto rentimise eritingimustest, samuti nõuame rentnikult tekitatud kahju väljamaksmist.

Kui on juhtunud liiklusõnnetus või auto vajab remonti

Liiklusõnnetuse puhul või juhul kui tekib mingeid probleeme, helistage numbril, mis on kirjas autorendi dokumentides. Õnnetusjuhtumi puhul tuleb täpsustada kõik juhtumi asjaolud. Kui asjaolud äratavad kahtlust või protseduur on võõras, peate pöörduma politseisse.

Olge teedel ettevaatlik, suhtuge sõidukisse hoolikalt ja kasutage seda eesmärgipäraselt!